Webináře

Digitalizace a automatizace účetnictví v podání wflow

Vychytávky ve wflow

20. 4. 2023 | od 11:00 - 12:00

Ať jste kovaný uživatel wflow. nebo nový zájemce o možnosti digitalizace, přihlaste se na tento webinář! Dozvíte se, jaké vychytávky a nejvyužívanější funkce Vám pomohou zjednodušit práci s doklady.

Těšit se můžete na praktickou ukázku, kterou pro Vás provedou Veronika Pešková, vedoucí oddělení zákaznické peče a Martin Homola z oddělení technické podpory.

Nový zákon o účetnictví

26. 4. 2023 | od 11:00 -12:00

Rádi bychom vás pozvali na online seminář na téma nový zákon o účetnictví, který povede účetní expert Libor Vašek.

K 1. lednu 2024 by měl vstoupit v účinnost nový zákon o účetnictví a s ním celkově nově pojatá koncepce českých účetních předpisů. Existující zákon je přitom v platnosti od roku 1991 a prošel řadou novelizací. Aktuálně je před námi zásadní a nutná změna, která nebude jen změnou určitých účetních postupů, ale komplexní změnou nastavení mysli v přístupu k účetnictví, jeho zpracování a celkově k účetními výkaznictví.

Jedná se o placený seminář jehož cena je:
1500 kč + DPH - Pro jednotlivce
3000 kč + DPH - Pro firmy (do 5 přístupů)

Od papírového účta k digitálu.

2. 5. 2023 | od 11:00 - 12:00

Zaregistrujte se a my vám dáme návod, jak si převést účetnictví do digitálu! Webinář pro zájemce o digitalizaci účetních procesů s aplikací wflow.com Vám ukáže, co vše potřebujete udělat, abyste začali účetnictví bez obav automatizovat.

Dozvíte se:

• Jak jsme se dostali od papíru do digitálu
• Proč je digitalizace důležitá
• Jak vypadá digitalizace s wflow
• Otázky a odpovědi


Registrujte se zdarma.

Archiv webinářů

Vše, co potřebujete vědět o digitalizaci. Naše videa jsou vytvořena pro profesionály v oblasti účetnictví, manažery, IT specialisty, ale i pro ty, kteří si chtějí rozšířit své znalosti v této oblasti.

Pomůžeme Vám pochopit různé aspekty digitalizace účetnictví, včetně nejnovějších trendů a technologií.